Кібуц «Добрий Самарянин»

Кібуц «Добрий Самарянин» — місце проживання переселенців.

Кібуц розташований на 2 га землі, з великою двоповерховою будівлею на 1000 квадратів, окремою їдальнею і госп. будівлями, є футбольне та волейбольне поля, баскетбольний майданчик, спортивні тренажери, конференц-зал на 100 осіб, номери для ночівлі на 120 осіб. (З можливістю оренди).

 

Коли прийшла біда: з початком війни, в Україні на базі фонду «Добрий Самарянин» було прийнято переселенців із Криму та Донбасу. Допомогу надали кільком тисячам людей, які потрапили, не з власної волі, у важкі умови та змушені були залишити свої будинки. Багатьом дали можливість облаштувати свій побут на базі відпочинку «Добрий Самарянин» у с. Маяки (Біляївський р-н, Одеська область).

 

Так звичайний санаторій спільними зусиллями перетворився на ціле котеджне поселення – кібуц, зі своїми правилами та умовами життя. Вже 7 рік поспіль безперервно триває робота з переселенцями, яким мають можливість самостійно заробляти на життя, ведучи сільськогосподарську діяльність. Ми дали ресурс, щоб вони могли заробляти колективно гроші на своє утримання, а це: корівник, свинарник, пасіка, теплиці. Також обладнане приміщення під розведення бройлерних курей. Це єдиний проєкт, який працює із міжнародними організаціями: ООН, МОМ, Червоний Хрест.

 

Кібуц «Добрий Самарянин» знаходиться в заповідній зоні - Нижньодністровському національному природному парку. У планах ще реалізація міста для переселенців. Для цього ми маємо 5 г землі, з привласненими кадастровими номерами.

Чого ми очікуємо від Вас:

  • партнерство у реалізації бізнесу,
  • допомога у будівництві міста, щорічна допомога у вигляді 20 тонн вугілля для опалення.

 

Ми з радістю розглянемо пропозиції та допоможемо у реалізації ваших ідей, на взаємовигідних умовах.

Контакти

Адреса: м. Одеса, Сквер Георгія Гамова, 3

Email: odessa.office1@gmail.com